Newsy
 Dodaj newsa
 Chat
 Konkurs
 Linki
 Redakcja
 

 
 
 Warcraft III: Regin of Chaos
 
 O Grze
 Wymagania
 Download
 Cheaty&Tipsy
 
 The Frozen Thorne
 
 O Grze
 Wymagania
 Download
 Cheaty&Tipsy
 

 
 Ludzie
 Orkowie
 Nocne Elfy
 Nieumarli
 Neutralne
 
 

 
 Ludzie
 Orkowie
 Nocne Elfy
 Nieumarli
 
 
 

 
 Tapety
 Scerny
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
< tr>
 

 
 
 
 

 
  Wieża Kalais'a
 
 
 

 
 
 Podaj swój e-mail. Będziesz dostawał najświeższe wiadomości z naszego serwisu.
 
 
 
 
 

O grze:

Cztery rasy:


Uzbrojone w unikalne jednostki. Każda rasa ma inne jednostki umiejątności i czary ułatwiające pokonać przeciwnika .Rasy Ludzie,Orkowie i nowe Nocne Elfy i Nieumarli. Swiat w 3D Blizzard wprowadził zmiany i Warcraft III jest 3D!!!!!!!.Oferuje on piękną szate graficzną miłą dla gracza.


Obsluga wysokich rozdzielczosci:

Warcraft III może obsługiwac większe rozdzielczości w kartach 3D i co zatym idzie ładniejszą grafike.


Bohaterowie:


W WarCrafcie III są także 3 różni dla każdej z ras bohaterowie o różnych czarach umiejętnośćach. Bohaterowie pomagają w walce z wrogiem i np.leczą jednostki i podnoszą ich różne współczynniki.Bohaterowie mogą miec max. 10 poziom poziomy rozwijają go o nowe zdolności za to że zabija wrogów dostaje punkty poziomów.mogą przy sobie nosić także przegmioty które wzwiększają różne współczynniki , przedmioty jedno lub trzy razowego użycia oraz przedmioty tworzące tzw. aury to daje jednosce sojuszniczej wzwiększenie danej umiejętności ataku itp.


Jednostki Neutralne:

To jednostki które chroniom swoich siedlisk (neutralne) oznacza że jednostka atakuje wszystkich któży się do niej zbliżą.


Budynki Neutralne:

Tych budynków chronią jednostki neutralne. W tych budynkach można kupić mikstury leczące i wspomagajace jednostki a także kupować różne potwory do swojej armi np. Smoki,zabójce,czy harpie.


Wymagania:

Windows 98/ME/2000/XP: Pentium II 400 Mhz lub jego ekwiwalent 128 MB RAM 8 MB karta graficzna 3D (TNT, i810, Voodoo 3, Rage 128 ekwiwalent lub lepsza) ze wsparciem dla DirectXŽ 8.1 700 MB wolnego miejsca na dysku twardym Napęd CD-ROM 4X


Zalecane:

Procesor 600 Mhz 256 MB RAM 32 MB karta graficzna 3D Karta dźwiękowa zgodna z DirectXŽ 8.1


Multiplayer:

Aktywne połączenie z internetem o niskim opóźnieniu, którego szybkość wynosi co najmniej 28.8 Kbps. Rozgrywki po LAN'ie wymagają połączenia TCP/IP.

done by dyk webdesign 2003