Newsy
 Dodaj newsa
 Chat
 Konkurs
 Linki
 Redakcja
 

 
 
 Warcraft III: Regin of Chaos
 
 O Grze
 Wymagania
 Download
 Cheaty&Tipsy
 
 The Frozen Thorne
 
 O Grze
 Wymagania
 Download
 Cheaty&Tipsy
 

 
 Ludzie
 Orkowie
 Nocne Elfy
 Nieumarli
 Neutralne
 
 

 
 Ludzie
 Orkowie
 Nocne Elfy
 Nieumarli
 
 
 

 
 Tapety
 Scerny
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 Podaj swój e-mail. Będziesz dostawał najświeższe wiadomości z naszego serwisu.
 
 
 
 
 


Strategia 1


Czterech ludzi do złota, piąty buduje Ołtarz Szkolimy chłopów, pierwszy do złota, drugi buduje farmę, trzeci kuźnię, potem jeszcze czterech po drewno. Gdy zbudujemy farmę, budejmy drugą. Po zbudowaniu kuźni, powinna być możliwość budowy koszar, chwilę później zaczynamy budować drugie. Ten co skończy pierwszy, pomaga drugiemu w budowie koszar. Tuż po zbudowaniu koszar szkolimy 4 strzelców i razem z Arcymagiem wysyłamy na rekonesans. Następnie rozbudowa głównego budynku,i tworzenie armi która będzie się składać z: - 12 strzelców (pancerz i obrażenia na max) - 4 kapłanów - 4 czordziejki - 4 kanonierów - Arcymag Na początku bitwy kapłan automatuczne rzucanie wewnętrznego ognia, czarodziejki automatyczne spowolnienie, Arcymag rzuca zamieć (uwaga! nie pozwól swoim jednostkom na wejście w zasięg działania czaru!). Następnie, czarodziejkami rzucamy polimorfię w najgroźniejsze jednostki wroga, kapłani - leczenie (raczej pod koniec walki, lub w krytycznych sytuacjach). Po bitwie, w razie strat teleportujemy maga do bazy, odbudowujemy straty, i dalej do boju :-)


Strategia 2


Pięci ludzi idzie budować Ołtarz,po wybudowaniu czterech z niech idzie do kopalni złota, a piąty buduje farmę (po skończenie idzie do lasu po drewno). Przez ten czas w głównym budynku szkolimy 3 chlopów. Pierwszym z nich zbuduj tartak, drugim koszary a trzecim kuźnię (każdy z nich po skończeniu do lasu po drewno). Szkolimy następnego chłopa który zbuduje koszary a następnie warsztat. Szkolimy: - do Arcymaga przypożądkowywujemy: 9 strzelców (długie sztrzelby, pancerz i obrażenia na max) - do Palladyna przypożądkowywujemy: 5 rycerzy, 2 kapłanów, 2 czrodziejki (pancerz i obrażenia na max)


Strategia 3


Dwóch ludzi wyślij do złota, dwóch buduje Ołtarz, a jeden do drewna. Szkolisz dwóch kolejnych. Po wybudowaniu Ołtarza, jeden buduje koszary, jeden farmę, z dwóch nowych jeden do złota, drugi do drewna. W Ołtarzu wyszkol ArchMaga. (jako umiejętność dawaj przywołanie żywiołaka). W miarę potrzeb budujesz kolejną farmę, kolejnych chłopków. Gdy masz jakiś wolnych to buduj kuźnię i tartak. W koszarach 3 piechurów. Masz już Arcymaga i piechurów możesz zacząć rekonesans. Buduj wieżyczki, a w koszarach strzelców, w kuźni upgraduj strzelców. A potem to już do przodu. Jeśli grasz z człowiekiem, wybuduj kanonierów(3 i niech atakują w grupie - sprzątniesz dwie wieżyczki, zanim przeciwnik się spostrzeże)


Napisał: Rafiki
Zdjęcie: Mati

done by dyk webdesign 2003