Newsy
 Dodaj newsa
 Chat
 Konkurs
 Linki
 Redakcja
 

 
 
 Warcraft III: Regin of Chaos
 
 O Grze
 Wymagania
 Download
 Cheaty&Tipsy
 
 The Frozen Thorne
 
 O Grze
 Wymagania
 Download
 Cheaty&Tipsy
 

 
 Ludzie
 Orkowie
 Nocne Elfy
 Nieumarli
 Neutralne
 
 

 
 Ludzie
 Orkowie
 Nocne Elfy
 Nieumarli
 
 
 

 
 Tapety
 Scerny
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

  Wieża Kalais'a
 
 
 

 
 
Podaj swój e-mail. Będziesz dostawał najświeższe wiadomości z naszego serwisu.
 
 
 
 
 


Strategia 1

,,Wielki Oszczep" Ta strategia jest na dobry początek w dłuższch pojedynkach. 11 łowców głów do zmasakrowania wroga najlepiej z ulepszeniem tarczy i Wróżbita jako pierwszy czar {Dziki Duch i tak na zmianę z Seryjną Błyskawicą}.Łowcy głów są szybcy i zwinni a także zadają niezłe obrażenia .To dobry oddział na jednostki latające ,średnie odziały składające się z magów orz jednostki neutralne.


Strategia 2

,,Taureński Atak" To jest jedna z najprostszych i mocnych strategii .Oddział do zadań naziemnych i w małym stopniu powietrznych. 6 taurenów z {miażdżeniem} 1 bestia kodo z ulepszeniem bębnów I Wódz Taurenów z pierwszym czarem {Aurą Wytrzymałości na zmianę z Stompnięciem}. Taki oddział idealnie nadaje się na walkę w bazie wroga lub walkę z oddziałami wroga przed natarciem na niego.


Strategia 3

,,Waleczny Oddział" Tak powinno się wyglądać poszukiwanie wroga i go osłabienie w pewnym stopniu na początku gry. 3 siepaczy i 5 łowców głów z ulepszeniem tarcz. Wodz Taurenów pierwszy czar {Aura Wytrzymałości na zmianę z Falą Uderzeniową}. Siepacze pójdą do walki w wręcz łowcy pomogą im z za szyku a Wódz będzie walczył razem z siepaczami przeciw głównemu zagrożeniu .Średni oddział, wraz z wieżami tworzy dobry do obrony bazy skład.

done by dyk webdesign 2003